PWIK Nowy Tomyśl

A P E L o ograniczenie poboru wody

Ocena 0/5

W związku z panującą suszą a co za tym idzie zwiększonym zapotrzebowaniem na wodę, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Nowym Tomyślu Sp. z o.o.  w celu zapewnienia mieszkańcom naszej gminy ciągłej dostawy wody przeznaczonej do spożycia  A P E L U J E   o oszczędne i racjonalne gospodarowanie wodą z sieci wodociągowej. W szczególności chodzi o ograniczenie poboru wody do celów innych niż socjalno-bytowych tj. podlewanie ogrodów przydomowych, działkowych, trawników, terenów rekreacyjnych oraz napełniania oczek wodnych i basenów.

Ograniczenie obowiązuje w godzinach od 6:00 do 22:00.

Z poważaniem
Zarząd PWiK Nowy Tomyśl

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności