Budowa sieci wodociągowej wraz z przyłączami na ulicach Barteckiego oraz Curie-Skłodowskiej w Nowym Tomyślu
KOMUNIKAT
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Nowym Tomyślu Sp. z o.o. informuje, że od 29 czerwca 2026 r. prowadzone będą prace związane z budową sieci wodociągowej wraz z przyłączami na ulicach Barteckiego oraz Curie-Skłodowskiej w Nowym Tomyślu.
W związku z prowadzonymi robotami mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym oraz czasowe ograniczenia w dostępie do posesji znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca prowadzonych prac. Dołożymy wszelkich starań, aby roboty zostały wykonane możliwie jak najszybciej i z jak najmniejszymi niedogodnościami dla mieszkańców.
Ponadto w związku z prowadzonymi pracami budowlanymi mogą występować czasowe przerwy w dostawie wody, spadki ciśnienia w sieci wodociągowej oraz przejściowe pogorszenie jakości wody w rejonie prowadzonych robót.
Wykonawcą robót jest Zakład Budowlano – Montażowy Nowo–Instal–Bud Sp. z o.o., 64-300 Nowy Tomyśl, ul. Półwiejska 23.
Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i dziękujemy za wyrozumiałość.
Zarząd PWiK w Nowym Tomyślu Sp. z o.o.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!