PWIK Nowy Tomyśl

OGRANICZENIA POBORU WODY NA TERENIE GMINY NOWY TOMYŚL

Ocena 0/5

KOMUNIKAT W SPRAWIE OGRANICZENIA

POBORU WODY NA TERENIE GMINY NOWY TOMYŚL

 

W związku z panującymi wysokimi temperaturami Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Nowym Tomyślu Sp. z o.o. apeluje do mieszkańców o oszczędne i racjonalne gospodarowanie wodą z sieci wodociągowej. W szczególności chodzi o ograniczenie poboru wody do celów innych niż socjalno-bytowych tj. podlewanie trawników, terenów rekreacyjnych, napełnianie oczek wodnych i basenów.

 

Z poważaniem

Zarząd PWiK Nowy Tomyśl

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności