PWIK Nowy Tomyśl

Przerwa w dostawie wody na Os. S. Batorego w Nowym Tomyślu

Ocena 0/5

KOMUNIKAT

Przedsiębiorstwo  Wodociągów  i  Kanalizacji  w  Nowym  Tomyślu  Spółka z o.o.  informuje, że w dniu 29 maja br. w godz. 9.00-12.00 nastąpi przerwa w dostawie wody na Os. S. Batorego w budynkach nr 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,  20, 21, 22, 23, 24 w Nowym Tomyślu.
Powyższe podyktowane jest koniecznością wykonania niezbędnych prac na sieci wodociągowej.

Za utrudnienia przepraszamy naszych klientów.

Zarząd
PWiK Spółka z o.o. w Nowym Tomyślu

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności