PWIK Nowy Tomyśl

Renowacja zbiornika wód popłucznych na terenie stacji uzdatniania wody przy ul. Śniadeckich w Nowym Tomyślu.

Ocena 0/5

Dobiegła końca renowacja zbiornika wód popłucznych na terenie stacji uzdatniania wody przy ul. Śniadeckich w Nowym Tomyślu.

Wykonawcą robót była firma INIEKTBUD Grzegorz Cebula z Jaworzna. Warunki do prac budowlanych, jak na początek grudnia, były sprzyjające. Wykonawca zabezpieczył zbiornik poprzez zadaszenie, a odpowiednią temperaturę do nakładania żywic poliuretanowych zapewniła nagrzewnica olejowa.

Prace rozpoczęto w październiku br. a odbiór dokonano w dniu 12.12.2024 r.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności