PWIK Nowy Tomyśl
Powróć do: strona główna

Wizja

Jesteśmy stabilnym i stale rozwijającym się przedsiębiorstwem wodociągowo-kanalizacyjnym. W grupie przedsiębiorstw tej wielkości wyróżniamy się stałym rozwojem i pozyskiwaniem nowych odbiorców na obszarze naszego działania.

Naszym Klientom gwarantujemy dostawę wody o stabilnych parametrach jakościowych, w sposób ciągły i niezawodny. Zapewniamy obsługę i pomoc w rozwiązywaniu problemów eksploatacyjnych świadcząc usługi na wysokim poziomie, w tym przeglądy sieci kamerą techniczną.

Stale rozwijamy systemy automatyzacji i wizualizacji naszych obiektów, umożliwiając w ten sposób podgląd i sterowanie stacjami uzdatniania wody oraz przepompowniami ze Stacji Uzdatniania Wody w Nowym Tomyślu.

Tworzymy pozytywne relacje z naszymi Klientami kreując wizerunek wiarygodnego i rzetelnego partnera.

Wizją Spółki jest osiągnięcie najwyższych światowych standardów eksploatacyjnych i statusu firmy profesjonalnej, przyjaznej odbiorcom, dostawcom i środowisku, zrealizowane poprzez efektywne zarządzanie obiektami gospodarki wodno-ściekowej, rozumiane jako relacja jakości i niezawodności usług przy zachowaniu dbałości o akceptowalne koszty.